top of page

MOJA PASJA - PODAJ DALEJ!

Jednym z pierwszych działań w ramach projektu MOJA PASJA - PODAJ DALEJ! było przeprowadzenie międzyszkolnego konkursu „Z moimi dziadkami nie można się nudzić”. Wzięło w nim udział niemal dwustu młodych ludzi, uczących się w szkołach Gdańska - Osowej, którzy przy pomocy talentów plastycznych i literackich prezentowali zainteresowania swoich dziadków.

Talent plastyczny

Talent literacki

Gala finałowa

14 XII 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 81 podczas dorocznego spotkania opłatkowego, odbyła się gala finałowa konkursu. Brało w niej udział około 300 osób w tym przedstawiciele kluczowych instytucji naszej dzielnicy. Specjalnie dla dziadków przygotowano autorski spektakl jasełek, w którym wykorzystano wątki współczesnych relacji dzieci, rodziców i wnuków. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród laureatom, którzy odbierali je razem ze swoimi dziadkami. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ci ostatni otrzymali w prezencie książeczkę „Jesteśmy potrzebni”, zrealizowaną na potrzeby projektu. Przeżyliśmy wiele wzruszających chwil w czasie których pokolenia niewątpliwie integrowały się i wzajemnie inspirowały. 

logotype_raster_640px_width.jpeg

Gala została dofinansowana przez:

Regulamin

konkursu

wiemiumiem-logo-rgb-mini2.jpeg

Warsztaty dla seniorów

Dziękujemy za uczestnictwo w warsztatach! 

Mamy nadzieję, że dzięki nim uczestnicy nauczyli się 

  • czerpać więcej satysfakcji z przeżywanego okresu życia; 

  • twórczo spędzać czas z wnukami bawiąc, ucząc i wychowując; 

  • wzmocnić kondycję fizyczną i przedłużyć dobre samopoczucie; 

  • rozwijać kreatywność, zdolności artystyczne i naukowe; 

  • dzielić się pasją z innymi. 

 

Dziękujemy Ministerstwu Pracy i Polityki Społecznej za dofinansowanie w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Seniorów na lata 2012-2013

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu i galerii zdjęć.