top of page

2021-2023 r.

Łączymy członków różnych grup wiekowych poprzez realizację warsztatów dla młodzieży i seniorów, a także prowadzenie międzypokoleniowego kanału YouTube. Nasze działania w 2023 obejmują stworzenie publikacji poradniczej oraz Konferencję Międzypokoleniową.

IG.webp
FB.webp
YT.png

2022 r.

LOGO STUDIO SENIOR fb.png

Projekt skierowany do seniorów i wszystkich zainteresowanych tematem długowieczności. Celem warsztatów, Studia Senior, a także Konferencji "Żyję długo, mądrze i szczęśliwie!" jest obalenie stereotypów na temat starości i próba odpowiedzi na pytanie: Jak dobrze i aktywnie doświadczać czasu późnej dorosłości?

FB.webp
YT.png

2021 r. i 2022 r.

Działamy na rzecz promocji sztuki i kultury Pomorza, wspieramy artystki i animatorki z tego regionu. Organizujemy coroczny Plebiscyt na Ambasadorki Kultury Pomorza, Konferencję "Etnopomorze", a także prowadzimy portal www.etnopomorze.pl.

IG.webp
FB.webp
YT.png
logo www.webp

2021 r. i 2022 r.

Wspieramy rozwój talentów wśród polskiej młodzieży. Tworzymy portal www.paderewski.net, organizujemy coroczną Konferencję "Talent dla wspólnoty" dla licealistów oraz osób zainteresowanych edukacją i mentoringiem, a także wydajemy cykl publikacji "Odkryj talent z Polakami. Oni zmienili rzeczywistość".

IG.webp
FB.webp
YT.png
logo www.webp

2021 r.

Rodzina to temat bliski każdemu z nas. W ramach działań projektowych - realizacji badań dot. dzietności w Polsce, warsztatów "Oblicza rodziny w mediach", Studia "Rodzina Live!", a także Konferencji "Sekrety polskich sfer dzietności" zapraszamy do rozmowy na tematy, które dotykają nas na codzień.

IG.webp
FB.webp
YT.png
Logo_Rodzina_na_planie_z_napisem.png

2011-2020 r.

Od początku powstania Fundacji zrealizowaliśmy lub współorganizowaliśmy kilkadziesiąt projektów społecznych. Nasze działania posiadają wyraźny profil edukacyjny, kulturalny oraz obywatelski i skierowane są do różnych grup wiekowych. Tutaj zapoznasz się z naszą aktywnością w latach 2011-2020.

bottom of page