top of page

Konferencja POKOLENIA RAZEM 2023Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Pokolenia Razem 2023”, która odbędzie się 5 grudnia 2023 r. w godz. 11:00-15:00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku (Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35) oraz on-line.

Celem Konferencji jest promocja dialogu pomiędzy osobami w różnym wieku, a także poszerzanie świadomości w zakresie dobrych praktyk związanych z działaniem na rzecz wzmacniania więzi międzypokoleniowych. Eksperci z różnych dziedzin przedstawią tematykę międzypokoleniowości w kontekście m.in. polityki społecznej, edukacji, kultury, działalności pozarządowej, a także indywidualnych potrzeb i stylów komunikacji. Podczas wydarzenia pragniemy zachęcić osoby w każdym wieku do uważnego przyjrzenia się własnej postawie wobec osób młodszych i starszych (w relacjach rodzinnych i „poza”), a także zmotywować do działania na rzecz innych pokoleń.

Na Konferencji odbędzie się również premiera publikacji „Międzypokoleniowe przestrzenie w naszym życiu. Przewodnik dla Ciebie - Mnie - Nas”. Publikacja oraz Konferencja są częścią projektu POKOLENIA RAZEM sfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Udział w Konferencji jest bezpłatny i potwierdzony certyfikatem uczestnictwa. Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeń https://forms.gle/g4N28YFR6M1KfU9Z9. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego w przypadku chęci zapisania więcej niż 10 osób, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy na adres pokolenia.razem@gmail.com.47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page