top of page

PROJEKTY

IMG_7215.jpeg

GDAŃSKA AKADEMIA SENIORA

Uniwersytet trzeciego wieku mający na celu integrowanie oraz edukowanie osób powyżej 65 roku życia.

Podczas spotkań organizowane były różne wykłady oraz atrakcje.

GAS
20211211_134713.jpg
IG.webp
FB.webp
Logo Youtube
logo w kole projektu pokolenia razem

POKOLENIA RAZEM
2021-2023 r.

Łączymy członków różnych grup wiekowych poprzez realizację warsztatów dla młodzieży i seniorów,

a także prowadzenie międzypokoleniowego kanału YouTube. Nasze działania w 2023 obejmują stworzenie publikacji poradniczej oraz Konferencję Międzypokoleniową.

Zdjęcie zrobione pdczas konferencji "Żyję długo, mądrze i szczęśliwie!". a zdięciu po prawej stronie stoi starsza kobieta z mikrofonem w ręce, a po prawej siedzi prezes fundacji wiem i umiem dr hab. Grzegorz Grochowski

ŻYJĘ DŁUGO, MĄDRZE
I SZCZĘŚLIWIE!
2022 r.

Projekt skierowany do seniorów i wszystkich zainteresowanych tematem długowieczności. Celem warsztatów, Studia Senior, a także Konferencji "Żyję długo, mądrze i szczęśliwie!" jest obalenie stereotypów na temat starości i próba odpowiedzi na pytanie: Jak dobrze i aktywnie doświadczać czasu późnej dorosłości?

FB.webp
Logo youtube
logo projektu Studio Senior w kole
AKP 2022 zdjęcie
IG.webp
FB.webp
Logo youtube
logo www.webp
logo w kole etnopomorze

ETNOPOMORZE
2021, 2022 r.

​​Działamy na rzecz promocji sztuki i kultury Pomorza, wspieramy artystki i animatorki z tego regionu. Organizujemy coroczny Plebiscyt na Ambasadorki Kultury Pomorza, Konferencję "Etnopomorze", a także prowadzimy portal www.etnopomorze.pl.

Zdjęcie wykonane podczas konferencji "Talent dla wspólnoty 2022" Na zdjęciu Plan ogólny całej sceny, a przy mównicy stoi starszy pan.

PADEREWSKI.NET
2021, 2022, 2023 r.

Wspieramy rozwój talentów wśród polskiej młodzieży. Tworzymy portal www.paderewski.net, organizujemy coroczną Konferencję "Talent dla wspólnoty" dla licealistów oraz osób zainteresowanych edukacją i mentoringiem, a także wydajemy cykl publikacji "Odkryj talent z Polakami. Oni zmienili rzeczywistość".

IG.webp
FB.webp
logo youtube
logo www.webp
logo w kole projektu paderewski
Zdjęcie wykonane podczas nagrywania setu do "Rodzina Live". Na zdjęciu starsze małżeństwo siedzi do siebie plecami na krzesłach. Trzymają w rękach kartki z napisami po obu stronach "ona' lub "on".
IG.webp
FB.webp
logo youtube
logo w kole projektu rodzina na planie

RODZINA NA PLANIE
2021 r.

Rodzina to temat bliski każdemu z nas. W ramach działań projektowych - realizacji badań dot. dzietności w Polsce, warsztatów "Oblicza rodziny w mediach", Studia "Rodzina Live!", a także Konferencji "Sekrety polskich sfer dzietności" zapraszamy do rozmowy na tematy, które dotykają nas na codzień.

Rzut z góry na duże biórko, przy którym siedzi trójka osób pracująca nad jakimś projektem.

POPRZEDNIE
PROJEKTY
2011-2020 r.

W ciągu 12 lat działalności zrealizowaliśmy szereg działań z zakresu edukacji, kultury, wolontariatu i integracji społecznej. Działamy na terenie Trójmiasta, na Pomorzu, w całej Polsce i w Internecie.

bottom of page